ЗДО №3, ”Сонечко”, Ірпінь
Ірпінь, Київська область

Адміністрація ДНЗ № 3 "Сонечко"

Завідувач дошкільного навчального закладу №3 «Сонечко» Управління освіти і науки Ірпінської міської ради

Бабейкіна Тамара Петрівна

Бабейкіна Тамара Петрівна, 02.01.1943 р.н., освіта вища педагогічна.
Відмінник освіти України.

Бабейкіна Тамара Петрівна працює на посаді завідувача дошкільного навчального закладу №11 «Берізка» з 1974 року та у ДНЗ №3 «Сонечко» з 1987 року. За час роботи показала себе методично грамотним керівником та досвідченим господарем дошкільного закладу. Вона є принциповою та вимогливою до себе та колег по роботі.

Активно працює з батьківським колективом, які поважають її за вміле керівництво та успішну роботу з кадрами, для яких є вмілим, грамотним наставником.

Тамара Петрівна - творчий керівник вміло та методично правильно організовує семінари, де навчає молоді кадри методичним прийомам та методам роботи у дошкільній освіті дітей.

Досконало володіє державною мовою, на що звертає увагу працівників у плануванні роботи з дітьми та батьками, постійно підтримує зв'язок зі школами, куди йдуть навчатися випускники.

Земляки міста неодноразово вибирали Тамару Петрівну депутатом Ірпінської міської ради, головою комісії з питань освіти, культури в м.Ірпені та смт Ворзель.

За добросовісну працю на благо підростаючого покоління нагороджена медаллю «Відмінник освіти України», «Знаком Софії Русової»,медаллю «Ветеран праці», Грамотами та подяками обласного та місцевого управліннь освіти і науки.

Нині ДНЗ займає почесне місце у ряду дошкільних закладів у місті, є багато напрацювань з різних розділів навчання та виховання дітей. ДНЗ є осередком розвивально – виховного середовища, яке стимулює розвиток, виховання дітей, сприяє забезпеченню емоційного та фізичного комфорту вихованців.

Вихователь – методист, практичний психолог

Бабейкіна Тамара Петрівна

Перуцька Антоніна Іванівна

06.09.1944 р.н.,

Освіта вища, педагогічна, відмінник освіти України, вихователь – методист, практичний психолог Дошкільного навчального закладу №3 «Сонечко» Управління освіти Ірпінської міської ради.

Домашня адреса: м. Буча,Київської обл.

Перуцька А.І.народилася на Київщині у селі Каленна,Сквирського р-ну.

З дитинства її оточувала краса сільських пейзажів. Вона мешкала біля ставків, які протікали біля лісу. Краса рідної сторони зачаровувала, хотілося співати та писати вірші про ту неземну красу. Але,залишившись сиротою та сьомою дитиною у сім`ї, без батька – потрібно було думати про інше життя. У Оріховецькій середній школі, де викладачем літератури була Перев`язко Раїса Кирилівна, яка народилася у с.Моринцях (Шевченкове село) вона розповідала про Шевченка те, чого не було у підручниках,вона навчала як любити вірші, пісні, як шанувати народні звичаї українського народу. Після закінчення школи у1963 р працювала старшою піонервожатою у своїй школі. Вчителі радили вступати на літературний факультет, та вчитися.

А дітей любила так як вірші і пісню. Тому вчилася як правильно їх виховувати та навчати у Переяслав – Хмельницькому педагогічному училищі. Працювала у м.Сквира, затим, за сімейними обставинами, працювала у м. Києві в ДНЗ №353, видавництво «Радянська Україна», «Київ – РАТАУ».Народила двоє синів. За сімейними обставинами переїхала до м. Ірпеня у 1974 році.
Працювала на посаді вихователя дітей дошкільного віку у ДНЗ №13 «Сонечко» до 1987 року
Переведена на посаду завідувача Ірпінського дошкільного закладу №11 «Берізка», що в смт Ворзель, де росте чарівний березовий гай, стихія дитинства.

На посаді Зав.ДНЗ показала організаторські здібності до згуртування колективу та методично грамотним керівником. За час роботи було добудовано дошкільний заклад, проведено капітальний ремонт всіх приміщень, замінено покрівлі та огорожу.
Значною мірою підвищено освітній та виховний рівень дітей та працівників. За роботу у виховній справі підростаючого покоління була нагороджена медаллю «Відмінник освіти України» та «Ветеран праці», грамотами Міносвіти,Обласної профспілки та грамотами і подяками Управління освіти Ірпінської міської ради. Працювала головою дільничних виборчих комісій у час виборів різних скликань,членом виконкому Ворзельської селищної ради.
Громада смт Ворзель довірила депутатський мандат, а затим у 2006 році була обрана секретарем Ворзельської селищної ради 5-го скликання. За ініціативи Антоніни Іванівни було організовано ансамбль української народної пісні «Перевесло» у смт Ворзель, в якому співає і досі. Добросовісна праця була оцінена грамотами та подяками обласної та місцевої рад. Має диплом українського козацтва та диплом «Берегиня козацького роду» 

На посаді вихователя – методиста та практичного психолога працює із 2011 року.
За час роботи на посаді вихователя – методиста та практичного психолога оформлено методичний кабінет, наповнено методичними матеріалами, є помічником та порадником у роботі вихователів. Систематизовано портфоліо працівників дошкільного закладу,оформлено картотеку видань та публікацій.

Підготовлені до атестації вихователі та необхідні матеріали дали можливість здобути звання «Вихователь – методист» вихователям - Прогожук С.В., затим Трофімцевій Т.Б. Охоче працює з дітьми різних вікових груп, де вільно володіє державною мовою, навчає цьому вихователів та дітей, розвиває креативні здібності дітей, виявляє обдарованих дітей. Приймає активну участь у загальноміських заходах, у роботі методичних обєднань, семінарах.
Організовує та проводить методичні міроприємства у своєму дитячому закладі. Планує і активно проводить роботу з вихователями та батьками на різні теми, що стосуються методики навчання та виховання дітей їх психологічний розвиток.
Володіє технічними засобами начання.

 

Електронна реєстрація в ДНЗ

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *