ЗДО №3, ”Сонечко”, Ірпінь
Ірпінь, Київська область

Адміністрація ДНЗ № 3 "Сонечко"

Завідувач дошкільного навчального закладу №3 «Сонечко» Управління освіти і науки Ірпінської міської ради

Бабейкіна Тамара Петрівна,  освіта вища педагогічна.
Відмінник освіти України, нагороджена Знаком "Софії Русової".

Життєве кредо: "Діти-найдорожчий скарб держави!".

Бабейкіна Тамара Петрівна працює на посаді завідувача дошкільного навчального закладу №11 «Берізка» з 1974 року та у ДНЗ №3 «Сонечко» з 1987 року. За час роботи показала себе методично грамотним керівником та досвідченим господарем дошкільного закладу. Вона є принциповою та вимогливою до себе та колег по роботі.

Активно працює з батьківським колективом, які поважають її за вміле керівництво та успішну роботу з кадрами, для яких є вмілим, грамотним наставником.

Тамара Петрівна - творчий керівник вміло та методично правильно організовує семінари, де навчає молоді кадри методичним прийомам та методам роботи у дошкільній освіті дітей.

Досконало володіє державною мовою, на що звертає увагу працівників у плануванні роботи з дітьми та батьками, постійно підтримує зв'язок зі школами, куди йдуть навчатися випускники.

Земляки міста неодноразово вибирали Тамару Петрівну депутатом Ірпінської міської ради, головою комісії з питань освіти, культури в м.Ірпені та смт Ворзель.

За добросовісну працю на благо підростаючого покоління нагороджена медаллю «Відмінник освіти України», «Знаком Софії Русової»,медаллю «Ветеран праці», Грамотами та подяками обласного та місцевого управліннь освіти і науки.

Нині ДНЗ займає почесне місце у ряду дошкільних закладів у місті, є багато напрацювань з різних розділів навчання та виховання дітей. ДНЗ є осередком розвивально – виховного середовища, яке стимулює розвиток, виховання дітей, сприяє забезпеченню емоційного та фізичного комфорту вихованців.

Вихователь – методист

Сич Людмила Леонтіївна

Освіта вища, педагогічна, вихователь – методист ЗДО №3 «Сонечко» Управління освіти Ірпінської міської ради.

Педагогічне кредо: "Даруй себе дітям! Будь терплячим у чиканні дива... І будь готовим до зустрічі з ним у дитині!".                                                                                                                           Ш. Амонашвілі

 

На посаді вихователя – методиста працює із 2005 року.
За час роботи на посаді вихователя – методиста оформлено методичний кабінет, наповнено методичними матеріалами, є помічником та порадником у роботі вихователів, впроваджує в  практику інноваційні технології. Педагог має теоретичні знаннея, багатий досвід в системі дошкільної освіти, людина ділова, цілеспрямована, енергійна.

 Працює з дітьми різних вікових груп, де вільно володіє державною мовою, навчає цьому вихователів та дітей, розвиває креативні здібності дітей, виявляє обдарованих дітей. Приймає активну участь у загальноміських заходах, у роботі методичних обєднань, семінарах.
Організовує та проводить методичні заходи. Планує і активно проводить роботу з вихователями та батьками на різні теми, що стосуються методики навчання та виховання дітей.
 

 

Електронна реєстрація в ДНЗ

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *