ЗДО №3, ”Сонечко”, Ірпінь
Ірпінь, Київська область

Історія дошкільного навчального закладу «Сонечко»

Дошкільний навчальний заклад №3 «Сонечко» започаткований у 1966 році виробничим об’єднанням Державного підпорядкування «Укрдержліспроект». У 1961 році Ірпінською міською радою народних депутатів було виділено земельну ділянку під будівництво дошкільного закладу на 100 місць для дітей працівників «Укрдержліспроекту» та дітей міста Ірпеня. Дошкільний заклад назвали «Сонечко» під № 13, який здобув неабияку популярність у місті за зручне розташування дитячої установи,задовільні умови для виховання та розвитку дітей дошкільного віку. 

Першою завідуючою дошкільним закладом було призначено Сукач Раїсу Федорівну, яка доклала багато зусиль для зміцнення матеріальної бази установи. Вона була вмілим, знаючим, вимогливим керівником. Дошкільний заклад відвідували діти, батьки яких працювали в різних організаціях та підприємствах нашого міста.

Із 1974 року по 1986 рік дошкільний заклад очолювала педагог із вищою освітою -Ткаченко Галина Михайлівна. Це була прекрасна душею із щирим серцем людина. Вона зберегла попередній колектив, користувалася повагою колективу батьків, колег, мешканців міста. З 1975 по 1986 рік на базі дошкільного закладу неодноразово проводились науково – практичні конференції обласного значення, зокрема з ігрової діяльності, за що колектив був нагороджений грамотою Київського обласного відділу освіти.

 Дошкільний заклад було нагороджено Почесною грамотою Всесоюзного об`єднання «Ліспроект», з нагоди 20 –річчя створення дошкільного закладу.

 

Наше сьогодення

У 1987 році на посаду завідувача дошкільного закладу було призначено Тамару Петрівну Бабейкіну, яка працювала на даній посаді в дошкільному закладі №11, що у селищі Ворзель. Тамара Петрівна очолює дошкільний заклад і нині, має 50 років педагогічного стажу, нагороджена державними знаками: «Відмінник освіти України», «Софії Русової», медаллю «Ветеран праці» та грамотами і подяками різних рівнів. За відповідний період роботи дошкільний навчальний заклад поміняв своє обличчя. В 2006 році було проведено технічне переобладнання котельні, згодом, капітальний ремонт приміщень, ремонт лінії гарячої та холодної води,  установу підключено до центральної каналізаційної мережі міста, встановлено нову огорожу, придбано нові сучасні меблі, фізкультурне обладнання, технічні засоби навчання, обладнані різні кабінети, замінені вікна на енергозберігаючі. Придбані комп’ютери, заклад  підключений до мережі  інтернету.

 

Електронна реєстрація в ДНЗ

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *