ЗДО №3, ”Сонечко”, Ірпінь
Ірпінь, Київська область

Подвійне свято у малят ДНЗ №3 «Сонечко»

На території дошкільного закладу №3 «Сонечко» ростуть різні дерева, прикрашаючи собою довкілля, радуючи прохожих та маленькі серця наших дошкільнят. Особливим у той день був клен, який стояв зачарований у своєму різнокольоровому листі, де люблять гратися малята. Збираючи листочки - плетуть віночки, гірлянди, прикрашають свої ігрові майданчики.

Напередодні  Святої Покрови відбулося свято осені, яке назвали : «По садочку осінь ходить».

Діти, одягнені в українські костюми та костюми різних героїв врожаю огородів, співали пісні про осінь, про птахів, які відлітають, водили хороводи, змагалися в іграх.

Несподіванкою для дітей стало те, що до них на свято завітали герої із зони АТО, яким діти малювали малюнки, писали листи. Це була зворушлива зустріч із сльозами на очах. Свято продовжилося із захисникам АТО. Дівчатка запросили до таночку воїнів, дарували їм домашнє тепло, щирі дитячі посмішки, спогади про домівку і своїх діток.

Подвійне свято у малят ДНЗ №3 «Сонечко»

Завідувач ЗДО Тамара Петрівна Бабейкіна, з материнською теплотою вітала героїв, тих, хто захищає нашу землю. Вона сказала: "Що наша земля, як рідна мати, нас годує, віддає нам все те, що в ній закладено Богом: хліб,воду, квіти, корисні копалини і все те , що необхідне для життя людини на землі… Єдине, що вона не може зробити – це сама себе захистити. Що ми молимося Богу за Вас і чекаємо додому живими!Нехай береже Вас Господь!"

Наші воїни щиро дякували за малюнки та листи і подарували дітлахам солодкі подарунки, теплі побажання виростати здоровими та сильними.

Дана подія стала наочним прикладом патріотичного виховання підростаючого покоління. Сьогодні кожен розуміє, що виховання дітей потрібно розпочинати з виховання любові до своєї родини, до рідного краю, до тих кленів, які ростуть по всій Україні і красиві, особливо восени.

Давайте будемо не байдужі та працювати так, щоб зберегти рідну землю і допомагати тим, хто сьогодні боронить її ціною свого життя…

Слава Україні! Героям Слава!

Вихователь – методист Перуцька А.І.

« повернутися до списку новин

Електронна реєстрація в ДНЗ

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *