ЗДО №3, ”Сонечко”, Ірпінь
Ірпінь, Київська область

Подвійне свято у малят ДНЗ №3 «Сонечко»

На території дошкільного закладу №3 «Сонечко» ростуть різні дерева, прикрашаючи собою довкілля, радуючи прохожих та маленькі серця нашихдошкільнят. Особливим у той день був клен, який стояв зачарований у своєму різнокольоровому листі, де люблять гратися малята. Збираючи листочки - плетуть віночки, гірлянди, прикрашають свої ігрові майданчики.

У день Святої Покрови відбулося свято осені, яке назвали : «По садочку осінь ходить».

Діти, одягнені в українські костюми та костюми різних героїв врожаю огородів, співали пісні про осінь, про птахів, які відлітають, водили хороводи, змагалися в іграх.

Несподіванкою для дітей стало те, що до них на свято завітали герої із зони АТО, яким діти малювали малюнки, писали листи. Це була зворушлива зустріч із сльозами на очах. Свято продовжилося із захисникам АТО. Дівчатка запросили до таночку воїнів, дарували їм своїми маленькими рученятами домашнє тепло, щирі дитячі посмішки, спогади про домівку і своїх діток.

Подвійне свято у малят ДНЗ №3 «Сонечко»

Завідувач ДНЗ Тамара Петрівна Бабейкіна, з материнською теплотою вітала героїв, тих, хто захищає нашу землю. Що наша земля, як рідна мати, нас годує, віддає нам все те, що в ній закладено Богом: хліб,воду, квіти, корисні копалини і все те , що необхідне для життя людини на землі… Єдине, що вона не може зробити – це сама себе захистити. Що ми молимося Богу за Вас і чекаємо додому живими!Нехай береже Вас Господь!

Наші воїни щиро дякували за малюнки та листи і подарували дітлахам солодкі подарунки, теплі побажання виростати здоровими та сильними.

Знайомство із захисниками АТО розпочалося з добрих намірів Парфенюка Тараса Володимировича – тата нашого вихованця – Олежки. Тато постійно займається волонтерською справою. Ми запропонували батькам наших діток допомогти хто чим може нашим захисникам.

Батьки та працівники дошкільного закладу позитивно відізвалися на добру справу і тепер постійно допомагають та підтримують добрі вчинки нашого тата. Діти знову і знову малювали малюнки, як вміли так і писали листи. Тому дружба продовжується. Є надія, що ми зустрінемося знову і вже будуть сльози радості у матерів та дружин наших воїнів.

Дана подія стала наочним прикладом патріотичного виховання підростаючого покоління. Сьогодні кожен розуміє, що виховання дітей потрібно розпочинати з виховання любові до своєї родини, до рідного краю, до тих кленів, які ростуть по всій Україні і красиві, особливо восени.

Давайте будемо не байдужі та працювати так, щоб зберегти рідну землю і допомагати тим, хто сьогодні боронить її ціною свого життя…

Слава Україні! Героям Слава!

Вихователь – методист Перуцька А.І.

« повернутися до списку новин

Електронна реєстрація в ДНЗ

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *