ЗДО №3, ”Сонечко”, Ірпінь
Ірпінь, Київська область

Міське методичне об'єднання вихователів ЗДО старших груп

  27 лютого 2019 року в закладі дошкільної освіти №3 "Сонечко" відбулося методичне      об'єднання вихователів старших груп. Дана тема є надзвичайно актуальна. В       сучасних школах існує проблема булінгу,  тому вже з дитячого садочко необхідно     розпочинати роботу з виховання в малюків певних моральних якостей, формування   норм поведінки в соціумі.

 Щоб не було насилля, знущань у житті дітей, дошкілля міста Ірпня працює щоденно з   дітьми та батьками з питань безпеки дітей. На зустрічі вихователів старших груп   розглядалося питання про те, як захистити, навчити дитину знати свої проава та   обов'язки.

 В обговоренні взяли участь педагоги закладів дошкілля. У теоретичній частині було зазначено, що необхідно працювати у тандемі зі школою. В практичній частині методичного об'єднання педагоги переглянули заняття з дітьми старшої групи вихователя Заєць Ірини Василівни.

      

Великий український педагог В. Сухомлинський говорив, що "дитина - ніжний пагін, слабенька гілочка, що стане могутнім деревом, і тому дитинство потребує особливої турботи, ніжності, обережності".

 

« повернутися до списку новин

Електронна реєстрація в ДНЗ

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *